Відкриття інноваційного навчального STEM-центру
- Деталі
- Опубліковано: Понеділок, 23 жовтня 2023, 13:02
Простір побудували у Стрию. Запрацював він на базі Стрийського будинку дитячої та юнацької творчості. Тут школярі за допомогою сучасного обладнання та під наставництвом висококваліфікованих спеціалістів навчатимуться програмування, робототехніки, мистецтва та дизайну. Зокрема, учні зможуть займатися 3D-моделюванням, опановувати Minecraft Education, Scratch та Python.
Навчання – безкоштовне та доступне для усіх дітей зі Стрийської громади. Втілили ініціативу Tech StartUp School за підтримки Lviv Open Lab та UNICEF Ukraine і сприяння Львівської ОВА.
"Дякую кожному, хто доклався, за сучасні можливості для наших дітей. До кінця року плануємо відкрити ще п'ять подібних об'єктів у різних містах області", – Максим Козицький, голова Львівської обласної державної адміністрації.